ASIATUNTEMUS + MYYNTI => MENESTYS! – Yhteistyöllä parempiin tuloksiin!

Mitä asiakas ostaa?

Mitä asiakas odottaa asiantuntijan/myyjän toiminnalta? Mitä meidän pitää tietää asiakkaastamme, jotta voimme auttaa häntä menestymään? Mitä me itse asiassa myymme? Mitkä ovat ratkaisu-/asiantuntijamyynnin tärkeimmät menestystekijät?

Mikäli nämä kysymykset askarruttavat mieltäsi on “Asiantuntijan myyntitaitovalmennus” ratkaisu juuri sinulle. Päivän tarkoitus on jakaa käytännönläheisiä ja yksinkertaisia työkaluja sekä vinkkejä asiantuntijamyyntiin. Kehittyminen sekä kehittäminen on tehokkainta toimien yhdessä erilaisten ihmisten kanssa. Tämä tilaisuus mahdollistaa ideoiden, ajatusten ja keinojen jakamisen, puhumattakaan loistavasta mahdollisuudesta verkostoitua!

Myyntityö on joukkuelaji, jossa erilaisten ihmisten ja ajatusten jakamisella saavutetaan parempia tuloksia. Tervetuloa valmennuspäivään 29.9.2016 tekemään tämä todeksi! Ilmoittautuminen ja lisätiedot

petrikiikkinen

Petri Kiikkinen                                    
myyntivalmentaja
Cash Flow Guidance – CFG Oy Ltd.

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google photo

Olet kommentoimassa Google -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s